úložný prostor do každé rodiny

Skříně a komody

Využijte prostor na maximum a nedělejte kompromis. Vnitřní uspořádání pro všechny vaše potřeby. Navrhneme, poradíme.

Proč skříně od nás

Vyrábíme nábytek tak, jak bychom ho chtěli mít sami doma. Oproti konkurenci u vestavěných skříní s posuvnými dveřmi nepokládáme vodící kolej na zem a horní rovnou do stropu. Naše skříně mají dno i strop a ruční úpravou v místě montáže upravujeme kusy tak aby kopírovaly nerovnosti podlahy a stropu. Dveře tak jezdí rovně. Přidané dno skříně má další příjmený bonus a to, že se do skříně od podlahy výrazně méně práší.

U skříní s posuvnými dveřmi používáme hliníkové kování od prověřené české společnosti. Nejběžnější barvou kování je stříbrné, zajímavou variantou je také bílé nebo černé. Pokud by jste chtěli jinou barvu, také umíme zajistit 🙂

Velmi příjemným benefitem ve skříních jsou kvalitní šuplíky s tichým dovíráním a kovovými boky.

Vnitřní členění skříní má téměř neomezené možnosti a záleží jen na Vás jak máte v plánu skříň používat. Spousta šuplíků nebo máte hodně šatů a potřebujete šatní tyče? Nebo jen poličky?

Navrhneme a poradíme pro maximální využití a Vaši spokojenost.

Z

Nasloucháme vám

Nová kuchyně, rekonstrukce stávající? Ať to bude cokoliv, naslocháme vašim požadavkům a potřebám.

Z

Bez omezení

U nás neuslyšíte „to nejde, není to standardní rozměr“, přicházíme s řešením.

Z

Vlastní výroba

Díky vlastní výrobě máme kvalitu pod kontrolou a víme, z jakých materiálů pro vás nábytek vyrábíme. A za kvalitu ručíme.

provedené realizace

SKŘÍNĚ A KOMODY

Od firmy jsme objednávali velmi atypické skříňky a psací stůl. S návrhem, přistupem i realizací jsme byli maximálně spokojeni. Cena byla adekvátní, návrh byl přesně podle našich představ a celá montáž byla velmi kvalitní. Avizovaný termín byl také dodržen.

Jakub K.

Maximální spokojenost s panem Benešem. Od prvního kontaktu slušné a férové vystupování a to až po dodání krásné a kvalitní skříně. Bylo dodrženo vše, na čem jsme se domluvili. Nebyly účtovány žádné vícepráce nebo poplatky jak se říká “s hvězdičkou”. Budeme chtít ještě další nábytek. Děkujeme.

Michal P.

Takovou řemeslnou práci bych si představoval. Bez jakýchkoliv připomínek. Mohu firmu jedině doporučit.

Ing. Jaroslav K.

Chtěla jsem Vám moc poděkovat za výrobu skříně, je luxusní!!!

Byla jsem i velmi mile překvapená z Vašich spolupracovníků, kteří zvládli montáž na jedničku, začištěné spáry, vše po sobě uklidili…skoro to vypadalo, že v naší ložnici nikdo nebyl ? samozřejmě tam po nich zůstal velký kus práce!

Přeji hodně dalších spokojených zákazníků, rádi se na Vás znovu obrátíme.

 

Petra Z.

Byla jsem velmi spokojená, termín dodržel, bylo to velmi rychlé, všechno na čem jsme se domluvili klaplo. Byl to fofr, cenově dostupné, opravdu nebyl jediný zádrhel.

Jana V.

Vaše nové skříně jsou na dosah

NAPIŠTE NÁM