Žaluzie a rolety

Založeno 1991. Nevíte jaký výrobek a v jaké ceně si vybrat? Přijďte se k nám podívat, viz kontakty, do kamenné prodejny. Nemůžete sehnat servis nebo náhradní díl na Vaše žaluzie nebo rolety? Asi se něco pokazilo.

Na všechny výrobky firmy GATO s.r.o., od založení, poskytujeme servis a prodáváme náhradní díly. Vybírají si jiní dodavatelé zákazníky dle velikosti? Firma GATO s.r.o. vyrábí, montuje, servisuje, nabízené výrobky pro všechny zákazníky.

Ukázky

O nás

Jsme zavedená společnost vedená fyzickou osobou pod obchodním názvem FajnWOOD.

Zabýváme se výrobou a montáží vestavěného i volně stojícího nábytku na míru, převážně z laminovaných desek LTD. Navrhujeme a vyrábíme především vestavěné skříně, kuchyně, obývací stěny, knihovny, postele, koupelnový nábytek a další volně stojící vybavení interiéru. Zaměřujeme se jak na bytový, tak i kancelářský nábytek. Vestavěné skříně jsou neodmyslytelným prvkem každého bytu, skvěle kopírují daný prostor, využívají bezezbytku maximum úložného prostoru, řeší nevzhledná bytová jádra a podobně. Pokud mluvíme o vestavěné skříni nejde pouze o klasickou vysokou šatní skříň, ale dají se tak řešit i úložné prostory nad dveřmi toalet, obestavění či rovnou nahrazení dveří, případně využití vestavěné skříně jako dělící příčku k rozdělení místnostní.