Skleněné obklady

Dodáme Vaší kuchyni eleganci a jedinečný moderní vzhled. Vyrábíme praktické skleněné obklady do kuchyně, které jsou extrémně odolné vůči rozbití. Minimální množství spár a hladký povrch je zárukou snadné údržby. Skleněné obklady jsou ideální dekorativní prvek pro Váš interiér.
Zajišťujeme kompletní realizace skleněných obkladů z tvrzeného skla, která mohou být lakována do více než 2000 barevných odstínů, anebo potištěna grafickým motivem. Mezi naše další produkty patří skleněné pracovní desky, skleněné zábradlí, sprchové kouty, skleněné posuvné dveře, celoskleněné stěny, skla za kuchyňskou linku a další produkty. Nabízíme Vám odborné poradenství, individuální přístup, nadstandardní servis a široký výběr barev a provedení. Naše skla za kuchyňskou linku jsou vyráběny za pomocí nejnovějších technologií a nejmodernějších postupů, proto si můžete být jisti, že se Vám dostane té nejvyšší kvality.Máme několik montážních týmů po celé ČR díky kterým jsme schopni realizovat montáže skleněných obkladů v Praze, Brně, Ostravě, Bratislavě, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Jihlavě, Olomouci, Břeclavi, Plzni a Liberci bez účtování nákladů na dopravu.

Skleněný obklad - barevná skla

Skleněný obklad - grafoskla

Skleněný obklad - ostatní

O nás

Jsme zavedená společnost vedená fyzickou osobou pod obchodním názvem FajnWOOD.

Zabýváme se výrobou a montáží vestavěného i volně stojícího nábytku na míru, převážně z laminovaných desek LTD. Navrhujeme a vyrábíme především vestavěné skříně, kuchyně, obývací stěny, knihovny, postele, koupelnový nábytek a další volně stojící vybavení interiéru. Zaměřujeme se jak na bytový, tak i kancelářský nábytek. Vestavěné skříně jsou neodmyslytelným prvkem každého bytu, skvěle kopírují daný prostor, využívají bezezbytku maximum úložného prostoru, řeší nevzhledná bytová jádra a podobně. Pokud mluvíme o vestavěné skříni nejde pouze o klasickou vysokou šatní skříň, ale dají se tak řešit i úložné prostory nad dveřmi toalet, obestavění či rovnou nahrazení dveří, případně využití vestavěné skříně jako dělící příčku k rozdělení místnostní.