Dveře a zárubně

Interiérové dveře a zárubně hrají významnou roli v jakémkoli prostoru, ať už je to byt nebo kancelář. Svým způsobem představují „vstupní portál“ mezi jednotlivými zónami. Hlavním úkolem dveří je ochránit zóny před nežádoucími rušivými vnějšími vlivy a vytvořit tak pro obyvatele příjemné prostředí. Úloha interiérových dveří však spočívá nejen ve schopnosti rozdělit prostor, dokážou také vytvořit jeho osobitý styl.

Naše společnost vyrábí dveře už více než 35 let a nabízí velký sortiment interiérových (vnitřních) dveří, přičemž klient si může vybrat podle nejrůznějších parametrů: způsobu otevírání, počtu dveřních křídel, materiálu, z něhož jsou dveře vyrobeny, a také výplně dveřního křídla. Podívejme se na ně konkrétněji.

O nás

Jsme zavedená společnost vedená fyzickou osobou pod obchodním názvem FajnWOOD.

Zabýváme se výrobou a montáží vestavěného i volně stojícího nábytku na míru, převážně z laminovaných desek LTD. Navrhujeme a vyrábíme především vestavěné skříně, kuchyně, obývací stěny, knihovny, postele, koupelnový nábytek a další volně stojící vybavení interiéru. Zaměřujeme se jak na bytový, tak i kancelářský nábytek. Vestavěné skříně jsou neodmyslytelným prvkem každého bytu, skvěle kopírují daný prostor, využívají bezezbytku maximum úložného prostoru, řeší nevzhledná bytová jádra a podobně. Pokud mluvíme o vestavěné skříni nejde pouze o klasickou vysokou šatní skříň, ale dají se tak řešit i úložné prostory nad dveřmi toalet, obestavění či rovnou nahrazení dveří, případně využití vestavěné skříně jako dělící příčku k rozdělení místnostní.